Hotel Slovan s celkovou ubytovací kapacitou 96 lůžek nabízí návštěvníkům ubytování v 1-4 lůžkových pokojích COMFORT a STANDARD. Každý z pokojů je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, LED TV a Wi-Fi připojením k internetu zdarma. Pokoje COMFORT jsou navíc vybaveny klimatizací. Hotel Slovan zároveň disponuje kvalitní restaurací s každodenním provozem a velkokapacitním parkovištěm pro auta i autobusy.


POKOJ COMFORT

Pokoje COMFORT jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WCLED TVklimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Hotel Slovan disponuje celkem 18 pokoji COMFORT a celková kapacita pokojů COMFORT je 48 lůžek. Příjezd hostů (check-in) je možný od 14:00, odjezd (check-out) je do 10:00. Čas příjezdu i odjezdu lze v případě potřeby po předchozí domluvě upravit. Hoteloví hosté mají možnost dokoupit si k ubytování snídani (viz Ceník 2018).

  • Pokoj COMFORT

 


POKOJ STANDARD

Pokoje STANDARD jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, LED TV a Wi-Fi připojením zdarma. Hotel Slovan disponuje celkem 18 pokoji STANDARD a celková kapacita pokojů STANDARD je 48 lůžek. Příjezd hostů (check in) je možný od 14:00, odjezd (check out) je do 10:00. Čas příjezdu i odjezdu lze v případě potřeby po předchozí domluvě upravit. Hoteloví hosté mají možnost dokoupit si k ubytování snídani (viz Ceník 2018).

  • Pokoj STANDARD


Hotelový řád ke stažení zde


Bezpečnost dat a ochrana osobních údajů ke stažení zde